קופה רושמת – חדשות טרנזילה

נושאים , ,   | בתאריך 25-01-2014

קופה רושמתהשבוע צרפנו מוצר חדש למשפחת טרנזילה. קופה רושמת במודל שירותי ענן לעסקים קטנים ובינוניים.

המוצר הוא המשך ישיר של המגמה בפתרונות טרנזילה, להיפטר מחומרה מגושמת ויקרה ולעבור לדור החדש של פתרונות מקוונים שאינם תלויים בחומרה או קווי טלפון ולא דורשים קניית חומרה יקרה וגם לא התחייבות לספק החומרה לתקופה ארוכה.

 

הקופה הרושמת דור חדש היא בעצם אפליקציה על טאבלט או מחשב נייד או נייח והיא זמינה על כל סוג של מערכת הפעלה. אפשר להוסיף עמדות מכירה באופן מיידי או לעבור מטאבלט אחד לשני בצורה קלה הדומה למעבר מאייפון לגלקסי.

השימוש במחשוב סטנדרטי ואינטרנט במודל שירותי ענן, מאפשרים לנו לספק פתרון של קופה רושמת שהיה קיים עד היום רק במערכות יקרות מאד.

באמצעות קופה רושמת טרנזילה חנות קטנה בערבה מקבלת אפשרויות שהיו עד היום מנת חלקם רק של סופרים עם תקציבים גדולים.

הקופה מאפשרת שמירה של לקוחות, מועדוני לקוחות, מבצעים לקונים חוזרים, טיפול במלאי ועוד ועוד.

גם רמת האבטחה משודרגת. אובדן או גניבת הקופה אינם גורמים לאובדן המידע ומכיוון שאין שמירה של כרטיסי אשראי במערכת לא יגרם נזק תדמיתי ואחר לבעל העסק ולקוחותיו.

לקראת השקת המוצר, טרנזילה מציעה מבצע חסר תקדים למאה לקוחות ראשונים קופה רושמת בסיסית ללא עלות, בחינם לזמן בלתי מוגבל. לכל המעונינים במבצע נא להרשם: קופה רושמת

(1) תגובות

[…] שבוע שעבר יום ה, 27 לפברואר התקיים הכנס השנתי לקמעונאים. במסגרת הכנס התקיימה תערוכה בה טרנזילה הציגה את המוצר החדש של קופה רושמת ממוחשבת. […]

ניתן להגיב כאן